Saturday, July 28, 2012

Part I. Must have: shoes

Jestem rozdarta. Przypływ gotówki wcale nie ułatwia zakupów, chyba wręcz przeciwnie! Teraz przeszukuję strony w poszukiwaniu tanich, modnych, a zarazem w moim stylu rzeczy. Od dawna mam swoje typy, jeżeli chodzi o buty. Pewnie nikogo nimi nie zdziwię, bo są to najmodniejsze fasony, jednak i ja uległam ich pięknu.

Nr 1: Foxy. Oczywiście mocny akcent w postaci różu. Jednak pomimo ich piękna, zastanawiam się nad ich funkcjonalnością. Nie chodzi już o wysokość obcasa, która mnie przeraża, tylko o fakt, że nie będę ich mogła nosić jesienią. Z tego względu najszybciej wybrałabym zakryte Lity, ale niestety jeszcze nigdzie w sprzedaży nie ma ich w kolorze brązowym.

 Nr 2: Creepersy. Problem przy wyborze miałabym z kolorem. Granat, czerwień, brąz - to moje typy. Jednak czerwony najbardziej uzewnętrzniłby ich cechy. Zastanawia mnie tylko, jak długo się nimi nacieszę? Nie wiem dokładnie dlaczego akurat stawiam na creepersy, pewnie to wynik chęci pokazania się sobie i światu z nieco innej strony.

Nr 3: Buty za kostkę. To taka miłość ni stąd, ni zowąd. Gdzieś je zobaczyłam i już: muszę mieć. Nawet je już znalazłam! Są w Reservedzie za...249 zł. Mimo, że mogłabym teraz wyrzucić na nie swoje oszczędności, wolę poczekać. Jednak warto, bo są skórzane.

A jakie są wasze typy w tym sezonie? :)

8 comments:

 1. foxy :) mi idą czarne, ale nie wiem kiedy dojdą, bo zamawiałam na zagranicznej stronie

  ReplyDelete
 2. O tak - foxy są cudne (kolor!)!!!
  Creepersy. mnie w ogóle "nie biorą" - nie mogę się jakoś przekonać, że są fajne ;)
  A na botki za kostkę poluję od dawna - może się uda :)

  ReplyDelete
 3. za pierwszymi byłabym na tak, gdyby nie fakt, że pewnie w tym sezonie już ci długo nie posłużą, a ogólna mania na creepersy niedługo minie ;) sądzę, że trójeczka jak najbardziej ok, choć sama pewnie wybrałabym nieco inny model.

  ReplyDelete
 4. te ostatnie są super. Ja planuję wreszcie zakupić jakieś porządne oxfordki :D

  ReplyDelete
 5. botki za kostkę i obcasy są świetne :)

  ReplyDelete
 6. Pierwsze i ostatnie buty świetne:)Pozdrawiamy:)

  ReplyDelete
 7. Nie wiem czy znasz historię creepersów, jeżeli nie to radzę się dokształcić :) A ja zdecydowanie wybieram creepersy, ale czarne z ćwiekami :P

  ReplyDelete