Monday, December 3, 2012

Mix of autumn

Dzisiaj mam dla was podsumowanie jesieni, czyli relację w zdjęciach z wydarzeń, w jakich brałam udział. Oprócz tego mam parę informacji do przekazania, ale wszystko po kolei. :)Ta jesień minęła mi bardzo szybko na pokazach i robieniu zdjęć. Jak widać, przykleiłam się do kapelusza, ale strasznie go polubiłam!

Inną sprawą jest zbliżający się Sylwester. Jeszcze nie wiem, jak i W CZYM go spędzę. A wy co wybieracie: spódnice, czy może na jakieś konkretne, wyróżniające się sukienki sylwestrowe?

 Mam jeszcze jedną sprawę, już bardziej poważną. Kiedy zostałam poproszona o wsparcie Polskiego Czerwonego Krzyża, nie wahałam się ani chwili. Wklejenie banera na bloga nie jest żadnym wysiłkiem i im więcej osób zrobi to samo, wesprzemy te dzieci, które często mogą pomarzyć tylko o lepszych warunkach życia. Dzięki takim akcjom ich marzenia mogą się spełnić. Jeden SMS naprawdę sporo nas nie kosztuje, a może być to dla tych dzieci świetnym prezentem na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia.To już wszystko na dzisiaj. Jutro pojawiam się z nowym postem!


8 comments:

 1. Jejku ale pięknie! Zazdroszczę wybiegów i artykułu :)

  ReplyDelete
 2. masz super zdjęcia! w ogóle masz wspaniałego bloga! będzie mi miło jeśli spodoba Ci się mój i również go zaobserwujesz ;))

  ReplyDelete
 3. mnóstwo świetnych zestawów!

  ReplyDelete
 4. Masz piękne zdjęcia. Weź mnie do siebie do Wrocławia, proszę! :<< Zdjęcia z pokazu, hmm czyżbyś była modeleczką? :))

  ReplyDelete
 5. Swietny ten mix! Wszystkie stylizacje przypadly mi do gustu!

  ReplyDelete