Friday, July 4, 2014

Delicately

Photographer: Magda Młynarska
  
Blouse - Bershka 
   Skirt - Stradivarius 
     Bag - SuperModa24 
Shoes - Reserved

Dwa miesiące to wystarczająco długi okres jak na przerwę! Oczywiście, że brakowało mi zdjęć, ale  z każdym kolejnym dniem tłumaczyłam to sobie innymi przymusowymi obowiązkami. I tak zleciało, aż do teraz. Mogłoby się wydawać, że cisza z mojej strony nie zwiastuje nic dobrego, a mogę śmiało stwierdzić, że stało się inaczej. Zmęczona nauką, która dawała się we znaki na długo przed sesją czułam, że nie dam rady dłużej wytrzymać bez ruchu. Zatęskniłam za czymś, czego zawsze unikałam. Już samo to było do mnie naprawdę niepodobne, ale najlepsze, że na tym się nie skończyło! W tym momencie muszę się jednak trochę cofnąć i opisać coś jeszcze. Za warte wspomnienia uważam picie kawy przez parę dobrych lat. To niby nic takiego, ale nagle zaczęłam dostrzegać jak bardzo uprzykrza mi ona życie. Najgorzej jest kiedy czuje się uzależnienie od czegoś, dostrzega tego wady, ale nie ma się siły podjąć decyzji o zmianie. Zaryzykowałam i udało się: przez ponad miesiąc nie piję już kawy, którą zastąpiłam zieloną herbatą. Dzięki temu zaczęłam lepiej się czuć po przebudzeniu i w ciągu dnia. Jest naprawdę bez porównania! Do tego dorzuciłam wysiłek fizyczny. Postawiłam sobie jakieś małe cele, które rosną w siłę (za przykład może posłużyć dzisiejsza 20 km ,,przejażdżka" rowerem). Nie potrzebuję sportu, żeby zrzucić jakieś kilogramy, to jest dla mnie jasne – robię to jedynie dla formy i lepszego samopoczucia. Teraz tak wygląda moja codzienność.

Niedługo wyjeżdżam do Warszawy i na Mazury. Oczywiście nie obędzie się bez sesji, na którą już jestem umówiona, tak więc stanę się teraz bardziej systematyczna. Trzymajcie się ciepło! :)

12 comments:

 1. Podziwiam determinację :) Nie wyobrażam sobie życia bez kawy, czasami tylko dzięki niej jestem w stanie utrzymać się na nogach.

  ReplyDelete
 2. Super buty! Nie wobrażam sobie życia bez kawy, dlatego podziwiam, ze umiałaś z niej zrezygnować. Udanego wyjazdu :)

  ReplyDelete
 3. Nie wiem czemu, ale dla mnie Wrzos to rajstopy. Nie rezygnuj z tego nawet w wakacje!

  ReplyDelete
 4. wyglądasz bardzo dziewczęco, piękny set.

  ReplyDelete
 5. Ja podobnie jak Ty nie piję już kawy, tylko zieloną herbatę. I naprawdę jest różnica, organizm całkowicie inaczej funkcjonuje.

  PS: Piękne masz włosy. :)

  ReplyDelete
 6. świetnie leży na Tobie ten zestaw! fajne buty :)

  ReplyDelete
 7. urocza spódniczka i klimat zdjęć! ;)

  ReplyDelete
 8. świetna stylizacja i przepiękne zdjęcia :)

  drozdzikz.blogspot.com

  ReplyDelete
 9. Mam wrażenie, że blogowanie jest dla Ciebie raczej smutnym obowiązkiem niż przyjemnością i zabawą. Jeżeli sprawiałoby Ci to radość nie dodawałabyś postu raz na miesiąc a znacznie częściej.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Rozbieżność w czasie nie powinna być powodem do myślenia, że blogowanie jest dla mnie smutną koniecznością, wręcz przeciwnie – wolę przedstawić konkretny pomysł rzadziej a efektowniej, co dopiero podlega dyskusji o ewentualnej wartości. Jeśli jednak okazuje się, że jest nią zasypywanie czytelników ogromem tandetnych wpisów i wszystkim tym, czego nie popieram – mój blog nie spełnia swojej roli. Rozumiem, że nie chodzi tu pewnie o tak całkowitą skrajność, ale to jak działam, co pokazuję i kiedy wypływa naturalnie i nie jest uwarunkowane czasowo.

   Delete