Saturday, October 6, 2012

A few words

Bardzo chciałabym znowu opublikować nowy post ze stylizacją, ale niestety nie udało mi się w zeszłym tygodniu być na jakichkolwiek lumpach (o zgrozo!). Wiodę życie studenckie, dopiero wdrażam się w klimat Wrocławia i jestem na etapie szukania nowych second handów. Mam nadzieję, że kolejny tydzień przyniesie same korzyści w postaci nowych ubrań. :)

Niespodziewanie, już po pozbyciu się nadziei, natknęłam się na artykuł o mnie! Moja stylizacja została doceniona na Zeberce. Strona ta słynie z tego, że osoba dodająca zdjęcie, musi być przygotowana na niemiłe komentarze. Oczywiście jestem tak podbudowana samym faktem pokazania tam swojej stylizacji, że nie mogę po prostu przejmować się złymi komentarzami. :) Ostatnio czuję rozkwit swojego stylu. Mam nadzieję, że będzie tak dalej!


11 comments:

 1. gratuluję ;) nie przejmuj się hejterami, na tego typu stronach dużo jest osób którym sie wydaje że jest drugim jacykówem ;>>

  ReplyDelete
 2. Tych komentarzy najlepiej w ogóle nie czytać :)

  ReplyDelete
 3. O super, ze udało Ci się dostać na Zeberkę :)
  Co do niemiłych komentarzy, to nie przejmować się nimi, a najlepiej właśnie nie czytać :)).
  pozdrawiam

  ReplyDelete
 4. Gratuluję, choć rzeczywiście - jak się czyta te komentarze "modowych znawczyń" to się nóż w kieszeni otwiera ;(
  PPozdr.
  shoppanna

  ReplyDelete
 5. Hejterów trzeba olewać, większość tych ludzi to osoby, głównie dziewczyny, które zazdroszczą, że ktoś coś robi w życiu.

  ReplyDelete
 6. trafiłam tu z ModnejPolki i muszę przyznać, że prowadzisz naprawdę ciekawy blog! chętnie będę zaglądać tu częściej. mam nadzieję, że mój zainteresuje Cię też i dodasz go do obserwowanych ;) http://mademoiselle-brigitte.blogspot.com/

  ReplyDelete